Towarzysz Podróży    Twoja podróż zaczyna się tutaj

Strefa czasowa: UTC + 1

Polecamy strony:   Łazik - wycieczki dla wszystkich    Aktywni - dołącz do nas    Forum rowerowe    FOTY - dodaj swoje zdjęcia   

Autor Wiadomość
PostNapisane: So mar 12, 2016 7:38 pm 

Cześć !

Wyjazd we wrześniu 2016. 2 tygodnie

W planach wschodnie wybrzeże – Nowy Jork, Filadelfia, Waszyngton.
Podróż budżetowa w miarę możliwości.

Poszukuję osób pozytywnie nastawionych do życia, aktywnych, ciekawych świata.

Plan i wszelkie szczegóły w fazie planowania, wszystko do dogadania.

Wszystkich chętnych na degustację nowojorskiej pizzy, bieganie po Central Parku i podziwianie widoków z Top of The Rock zachęcam do kontaktu na PRIV ! :)

PostNapisane: Pn mar 14, 2016 1:46 pm 

Hej :)
Wracam właśnie z ambasady USA. Wiza przyznana więc można ruszać :) Dziewczynie w konsulacie podałem dokładnie taki plan wycieczki jaki Ty zamieściłeś w wątku. Z NY do Waszyngtonu jak tanio to można przejechać się megabusem (ceny jak w polskim busie czyli od 1 z tym, że dolara :)). Nie wiem jak jeszcze będzie u mnie z urlopem ale jestem za jeśli chodzi o taką wyprawę :) Pozdrawiam, Mateusz.

PostNapisane: Śr mar 16, 2016 7:21 pm 

cześć. wraz z koleżanka planujemy polecieć pod koniec października do NY dokładnie 25-26 października.
Czy was zmiana miesiąca wyjazdu wchodzi w grę?
Byłam pół roku temu w NY przez tydzień i ciągle mi mało....to miasto wciąga.
Szukamy osób do współdzielenia kosztów noclegu przede wszystkim. Mam sprawdzony hostel w bardzo dobrej lokalizacji na Manhattanie, w bardzo dobrej cenie i co ważne nawet sprawdzony pokój na 4 osoby z łazienką.
Wiele już widziałam w NY ale też równie wiele zobaczę chętnie raz jeszcze, bo w Central Parku to można bywać i bywać..
Data nieprzypadkowa bo któż by nie chciał spędzić imprezy Hellowenowej w Ameryce, a poz tym mam pewna misje tam, w tym czasie do zrealizowania.
Nasz wyjazd byłby na tydzień - nie widzę problemu abyśmy to my dołączyły się do kogoś lub aby ktoś został sobie potem jeszcze tydzień dłużej.
danna[at]mailplus.pl moj mail w razie pytan o dalszy plan.

PostNapisane: Śr mar 16, 2016 9:28 pm 

Hej :) Ja się piszę na wyjazd, pozostaje tylko kwestia urlopu, który wstępnie planowany mam właśnie na październik, wrzesień będzie wymagał lekkiego zachodu ale wszystko jest kwestią dogadania się z ludźmi :) Plan to od tygodnia do dwóch. Widzę, że jest nas w tym wątku już kilka osób więc albo połączymy siły w jednym terminie albo dozbieramy jeszcze chętne osoby i pojedziemy w dwóch ekipach :) Jesteśmy zatem w kontakcie :) Zostawiam maila: matticque@wp.pl. Pozdrowienia! :)

PostNapisane: N mar 20, 2016 8:17 pm 

Witam, ja z moją dziewczyną również piszemy się na ten wyjazd! :) Termin, czas podróży oraz plan dla nas OK. Napiszcie czy macie już coś więcej ustalone, czy macie bilety, ewentualnie kiedy chcecie kupić. Zostawiam maila: damianyhno@wp.pl
PS: W Nowym Jorku mam koleżankę, która na pewno byłaby chętna oprowadzić nas po ciekawych miejscach ;)

PostNapisane: Wt maja 10, 2016 1:23 pm 

podbijam ! oferta nadal aktualna ;)

PostNapisane: So cze 18, 2016 10:14 pm 

Witam, czy termin dalej aktualny we wrześniu?

Strefa czasowa: UTC + 1