Towarzysz Podróży    Twoja podróż zaczyna się tutaj

Strefa czasowa: UTC + 1

Polecamy strony:   Łazik - wycieczki dla wszystkich    Aktywni - dołącz do nas    Forum rowerowe    FOTY - dodaj swoje zdjęcia   

Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr cze 08, 2016 7:04 pm 

Cześć :)

Szukam doświadczonego kopana, który podobnie jak ja chce wyjechać w świat na przynajmniej dwa lata. Zarys kierunku i początkowego planu posiadam, ale jestem otwarta na sugestie. Zaufanie i bliskość to podstawa przy tak długich wyjazdach, więc proponuję kilka krótszych tripów. Wyprawa dopiero za rok, ze względów na potrzebny czas aby się poznać oraz zebrania jakiś pitaków na początek wyjazdu.

Kilka słów o mnie :D
Kaśka 26 lat, mam za sobą kilka tripów vanem po Europie - całe Bałkany zwiedzone po Turcję (Stambuł), Włochy, Szwajcaria itd. Przygoda autostopowa Hiszpania Francja Niemcy. Pozostaje mi Skandynawia, wschodni sąsiedzi, marzy mi się Gruzja, Armenia :)
Jestem otwartą i wesołą osobą, zawsze widzę szklankę do połowy pełną. Kocham stare winyle i kryminały. Obecnie mieszkam we Wrocławiu.

Jeśli jesteś pewny tak jak ja, że chcesz zwiedzić świat z wystawionym kciukiem i plecakiem, pisz :)
Szczegóły obgadamy mailowo lub przez telefon.

pzdr,
Kaśka

PostNapisane: Śr sie 03, 2016 9:42 pm 

Cześć.Jestem Marek z KaliszaMam 29 lat..Ciekawa ta Twoja propozycja aż bardzo.Marzy mi się taka długa podróż.Jeśli o mnie chodzi to nie jestem aż tak doświadczony.Jeśli już gdzieś jeżdżę po Polsce głównie pociągami ale chcę poszerzyć swoje horyzonty.Dobra kondycja fizyczna jest moim atutem bo piesze wedrowki też zaliczam na długie dystanse.
Nie boję się nowych wyzwań więc jeśli o mnie chodzi to jestem zdecydowanie na tak bo już długo myślałem o takiej podróży zagranicznej tak jak piszesz z plecakiem.
Czekam na Twoją odp.Pozdrawiam.:-)

PostNapisane: Cz sie 04, 2016 9:49 pm 

Zapraszam do mojego tematu, może Cię zainteresować :)

viewtopic.php?f=2&t=889

Strefa czasowa: UTC + 1