Towarzysz Podróży    Twoja podróż zaczyna się tutaj

Strefa czasowa: UTC + 1

Polecamy strony:   Łazik - wycieczki dla wszystkich    Aktywni - dołącz do nas    Forum rowerowe    FOTY - dodaj swoje zdjęcia   

Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr cze 29, 2016 12:12 pm 

Witajcie!
Spędzam właśnie czas jako Au pair na Islandii i rozglądam się za ekipą z którą przejechałabym Islandię dookoła na początku września! Może najpierw trochę o mnie: 22 czerwca obroniłam swoją parę magisterską i tego samego dnia znalazłam się na wyspie, która od dawna była moim fotograficznym marzeniem. Mam 23 lat i moimi pasjami są podróże, góry i fotografia. Mam w planach zmontowanie filmiku z Islandii.

Szukam niemarudzących osób w wieku mniej więcej 22-33 lata, które mają jakieś doświadczenie w wyprawach bardziej na dziko. Trekkingi mile widziane, chętnie po górach też bym pochodziła. Jestem czasowo nieograniczona, ale musiałabym startować gdzieś na początku września. Oczywiście wypożyczenie samochodu, może i 4x4, więc mężczyzna w zespole mile widziany :D Wyprawa raczej niskobudżetowa, noclegi w namiocie albo samochodzie. Wieczorne piwko mile widziane! Jestem tutaj dopiero tydzień, widziałam tylko niewielki skrawek wyspy, ale mówię Wam, Islandia jest naprawdę PIĘKNA!

Strefa czasowa: UTC + 1