Towarzysz Podróży    Twoja podróż zaczyna się tutaj

Strefa czasowa: UTC + 1

Polecamy strony:   Łazik - wycieczki dla wszystkich    Aktywni - dołącz do nas    Forum rowerowe    FOTY - dodaj swoje zdjęcia   

Autor Wiadomość
 Tytuł: caravaning 2017
PostNapisane: N sty 15, 2017 10:52 pm 

Poszukuję towarzyszki podróży caravaningowych. Podróżuję z przyczepą całoroczną Elddis, wyposażona w pełną łazienkę, kuchnię, przedsionek. Również zabieram ze sobą rowery. Cel podróży to kraje europejskie, cała Polska. Terminy od kilku dni do kilku tygodni, do ustalenia. Szukam osoby aktywnej turystycznie, w wieku ok 50 lat, na górskie szlaki, rowerowe ścieżki, trasy kajakowe. Także historyczne zabudowy miast, pomniki przyrody i techniki. Mieszkam w świętokrzyskim, koło Kielc. Pozdrawiam, Jurek

PostNapisane: Pn mar 27, 2017 10:52 am 

Hej,
Dopiero odkryłam to forum. Nie wiem czy jeszcze szukasz towarzyszy podróży, bo widzę, że Twój post ze stycznia. Jestem aktywną osobą, trekkingi, rower (ale nie hardcorowo - w tym roku planuję wyprawę po Suwalszczyznie), zjeździłam już trochę Europę, w zeszłym roku liznęłam Gruzję i Kaukaz. W tym roku lato już zaplanowane, ale jak byś snuł jakieś plany jesienne i miał miejsce, to chętnie dołączę.

Pozdrawiam

Edyta

PostNapisane: Pn mar 27, 2017 11:42 am 

Witam,
Tak, wciąż poszukiwania moje w toku i ogłoszenie nadal aktualne. Przed podjęciem decyzji o wspólnym wyjeździe należałoby sie spotkać, z grubsza poznać i zdecydować, czy obie strony chciałyby ze sobą w takich warunkach przebywać... Mieszkam na wsi podkieleckiej, nie pracuję zawodowo, więc należałoby ustalić tylko czas i miejsce. Może być nawet tutaj u mnie, albo w jakimś innym dogodnym miejscu. W najbliższym czasie, może jeszcze w marcu chciałbym wyskoczyć w Pieniny, zabierając ze sobą rowery i kijki. Pozdrawiam podróżniczo i czekam na odpowiedź :) :?: Jurek

Strefa czasowa: UTC + 1